KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14677034
nr 1467 7034
Oidentifierad konstnär. Stockholmsmotiv. Signerad G Arvlind 1941. Olja på pannå, 40x47 cm, yttermått inklusive ram: 44x51 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 16 maj 2022
kl 19:59:06
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
6
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
7
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
7
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
7
1.400 kr
8
1.500 kr
9
1.600 kr
8
1.700 kr
9
1.800 kr
7
1.900 kr
9
2.000 kr
8
2.200 kr
9
2.400 kr
7